Aktualności
Zyczenia Wielkanocne 2016 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
26.03.2016.
Przykładowa grafika
Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!. Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!
Drodzy Parafianie i Goście,
niech Zmartwychwstały Pan udziela Wam wszelkich łask, a nade wszystko niech Was obdarzy pokojem, abyście wśród trosk niełatwego dziś życia, zaczerpnęli siłę z wiary, która rodząc nadzieję pozwoli pokonać wszelkie trudy.
         Niech Chrystus da każdemu to, czego najbardziej potrzebuje: zdrowie chorym, radość smutnym, bezrobotnym pracę, skłóconym pojednanie. Niech otrze z Waszych oczu wszelką łzę i trudne chwile przemieni w radość, bo On rzeczywiście zmartwychwstał ! Alleluja! Duszpasterze parafii Starawieś
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass