Aktualności
ŚDM Kraków 2016 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: xadam   
26.09.2015.
Przykładowa grafika Trwają już zapisy na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 r. Możesz i TY dołączyć się do tego wydarzenia jako uczestnik czy też jako Wolontariusz. W wielu parafiach organizowane są spotkania przygotowujące. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji. Więcej informacji uzyskasz u Księży w parafii bądź na stronie: http://mlodziez.drohiczynska.pl
Wolontariat to dobrowolna i bezpłatna praca na rzecz innych, która wykracza poza rodzinną czy koleżeńską pomoc. Trafia do potrzebujących indywidualnie oraz stanowi pracę na rzecz większych grup społecznych. W związku z przygotowaniami do ŚDM 2016 w naszej Diecezji pragniemy stworzyć konkretną grupę wolontariuszy, którzy po odpowiednim przygotowaniu duchowym i praktycznym wezmą bezpośredni udział w organizacji Tygodnia Misyjnego w naszej Diecezji i część z nich będzie reprezentować nas w Krakowie. Chcemy aby każda parafia miała swojego ambasadora w szeregach wolontariuszy. Czekamy na kandydatów w wieku od 18 do 35 roku życia. Zgłoszenia osób przyjmujemy w biurze KSM tel./fax 85 655 77 55 bądz u swojego księdza w Parafii. Więcej info na stronie: http://mlodziez.drohiczynska.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass