Aktualności arrow Ogłoszenia
16.01.2022.

16 stycznia 2022 r.

II Niedziela zwykła

1.  Dzisiaj po mszy o 12.00 spotkanie przed Sakramentem Bierzmowania.

2.  We wtorek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”.

3. W piątek 21 stycznia - wspomnienie św. Agnieszki – Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka.

4.   W przyszłą niedzielę po mszy o 9.00 spotkanie przed I Komunią św. i poświęcenie świec.

5.   Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską naszej parafii zwaną „Kolędą”. Odwiedziliśmy 756 rodzin. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za szczerą rozmowę, wszelkie uwagi dotyczące problemów naszych rodzin i parafii. „Bóg zapłać” za przysyłane samochody po księży i poczęstunek a także złożone ofiary. Na potrzeby parafii w tym roku zebraliśmy  38.160 zł.

6. Kto z różnych powodów nie mógł przyjąć kapłana po kolędzie a chciałby aby kapłan pobłogosławił dom i rodzinę niech się zgłosi do zakrystii.

7.  W tym roku o porządek na cmentarzu proszę, aby zadbali mieszkańcy Starejwsi i Janówek.

8. Zapowiedzi: Patryk – Rafał Ojdana kaw. z Żulina i Joanna Biedrzycka panna z Majdanu par. Ostrówek(II).