Aktualności arrow Ogłoszenia
26.06.2022.

26 czerwca 2022 r.

Odpust MB Nieustającej Pomocy

1. Dzisiaj w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Suma odpustowa o godz. 12.00. Dzisiaj gościmy  ks. kan. Henryka Jakubowicza, który z nami się modli i zbiera ofiary przed kościołem na trwającą budowę kościoła p.w. św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej.

2. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o 9.00, 10.30(w kaplicy) i 18.00 – taca na Bazylikę św. Piotra w Rzymie. W tym dniu imieniny obchodzi pasterz naszej diecezji Bp. Piotr Sawczuk.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego sakramentu na którą zapraszamy           mieszkańców Borzych.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Nabożeństwo od Serca Pana Jezusa w kaplicy o 16.30 w kościele o 18.00.

5.  W I sobotę po 18.00 Nabożeństwo wynagradzające do Serca Matki Bożej.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po mszy o 9.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła

7.    „Bóg zapłać” za ofiary na prace parafialne: 100 – z Wólki Paplińskiej.

8.    Zmarli: + Krystyna Sowa – Nowa Tończa.

9.Dzieciom i młodzieży życzymy miłych i bezpiecznych wakacji przypominając, że wakacje są od szkoły, ale nie od Pana Boga!!!