Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.05.2012.

V Niedziela Wielkanocna

1. Gościmy dzisiaj  alumna Adama Pańczuka z Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Modlimy się za o powołania do kapłaństwa. . Ofiary dzisiaj składane na tacę są przeznaczone na naszą Uczelnię Duchowną.

2. Dzisiaj kończymy poświęcenie pól. Bardzo dziękujemy za udział w procesjach i Mszach świętych. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy, dekoracji, kwiatów. Włożyliście w to dużo serca. To jest wyraz wiary. Bogu niech będą dzięki.

3. W tym tygodniu we wtorek Świętego Stanisława.4. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe. W kościele po Mszy św. Wieczornej o godz. 18.00, w kaplicy o godz. 16.00.5.Bóg zapłać Panu Witoldowi Słowikowi z Zuzułki za pracę na cmentarzu.  Dziękuję Pani Katarzynie Pendzioch za ofiarowane świerki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass