Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.11.2011.

32 niedziela zwykła


1. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. W tym tygodniu adorację prowadzą mieszkańcy Tończy Starej.


2. W piątek Dzień Niepodległości Ojczyzny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Modlitwy w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych  i wszystkich strażaków na Mszy Św. o godz. 9.30.

3. Nabożeństwa wypominkowe w poszczególnych wioskach  odbywają się tak jak w ubiegłych latach, według załączonego porządku.

4. Bardzo dziękujemy parafianom za życzliwość i pomoc okazywaną parafii. Państwu Bereza z Borzych za kwiaty do kościoła, Państwu Słowik z Zuzułki za pomoc w porządkowaniu placu parafialnego, Panu  Januszowi Skórka z Tończy za pracę i użyczenie sprzętu  do uporządkowania terenu za murem kościelnym. Dziękujemy również za naprawienie wjazdu do kaplicy w Hucie Gruszczyno. Wszystkim Parafianom za każdy gest życzliwości – Bóg zapłać.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass