Aktualności arrow Intencje mszalne
Intencje
Redaktor: Administrator   
20.11.2022.

INTENCJE MSZALNE – 20.11.–27.11.2022

 

NIEDZIELA 20.11– Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

         7.30 + Filomenę Skórka – Gregorianka

         9.00 + Juliana Sidoruka(r.)

         9.00 + Zofię(13r.), Mariana Wikłów zm. z R. Matusików i Wikłów – of. dzieci

K > 10.30 + Stanisława Kocona(r.), Józefa i Czesławę

       12.00 + Eugeniusza, Krystynę, Mariannę, Stanisława z R. Baranowskich

 

PONIEDZIAŁEK 21.11 – Ofiarowanie NMP

       16.30 + Krystynę Szczęsną – of. R. Kosieradzkich

       17.00 + Filomenę Skórka - Gregorianka

       17.00 + Adama Ufnala(2r.)

 

WTOREK 22.11  – św. Cecylii

       16.30 + Waldemara Śliwę(2r.)

       17.00 + Filomenę Skórka - Gregorianka

       17.00 + Artura Drużbę – of. Rodzice i Rodzeństwo

 

ŚRODA 23.11 – św. Klemensa I

       16.30 + Bolesława Hildebranda(30d.) – of. uczestników pogrzebu

       16.30 + Krystynę Szczęsną i jej Rodziców – of. R. Zawadzkich - Gregorianka

       17.00 + Eugenię Skórka – of. KŻR Starawieś

       17.00 + Filomenę Skórka – Gregorianka

 

CZWARTEK 24.11 –

       16.30 + Filomenę Skórka - Gregorianka

       17.00 + Józefa i Zofię Gęsina(ur.) – of. córka

 

PIĄTEK 25.11 – św. Katarzyny Aleksandryjskiej

       16.30 + Krystynę Szczęsną – of. KŻR z Paplina

       17.00 + Helenę, Wiktora, Mariannę, Julię z R. Dzięciołów, Sławomira Łaska, Mirosława Berezę

       17.00 + Filomenę Skórka - Gregorianka

 

SOBOTA 26.11 –

       16.30 + Waldemara Borkowskiego(im.)

       16.30 + Filomenę Skórka - Gregorianka

       17.00 Do M.B. w 70r. ur. Danuty

       17.00 + Edwarda, Paulinę, Leszka, Jerzego i Elżbiety

 

NIEDZIELA 27.11– I Niedziela Adwentu - REKOLEKCJE

         7.30 + Filomenę Skórka – Gregorianka

         7.30 + Martę Kalata – Gregorianka

         9.00 + Jana(r.), Mariannę, Wacława, Jadwigę z R. Trojanów, Turków i Pokorów

K > 10.30 + Czesławy(r.) z R. Kalatów i Saczuków

K > 10.30 W intencji członków KŻR z Majdanu i powołanie kapłańskie

       12.00 + Zbigniewa, Rodziców obojga stron, Irenę, Zygmunta z R. Strąków i Skarżyńskich

       12.00 + Tadeusza Snopkiewicza, Janinę, Jana, Apolonię i Józefa Kuryłek