Aktualności arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.09.2023.

Ogłoszenie duszpasterskie, 09.06.2024 r.

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Jutro (10.06.) 25 r. Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie.

2.    We wtorek (11.06.) wspomnienie Św. Barnaby, apostoła.

3.    Wspomnienie dowolne 105 polskich męczenników z II wojny światowej, wśród których sześcioro związanych z naszą diecezją.

4.    We czwartek (13.06.) wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Dzień imienin Ks. Bp. Seniora Antoniego Dydycza.

5.    W piątek (14.06.) wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

6.    Dzisiaj w naszej parafii, parafialny Dzień Dziecka. Zapraszamy dzieci naszej parafii do wspólnego i radosnego świętowania.

7.    Bóg zapłać Piekarni Cymes w Starejwsi za ofiarowany chleb oraz firmie Buśko Marek Masarnia w Starejwsi za ofiarowane kiełbaski na rzecz parafialnego Dnia Dziecka.

8.    Zapowiedzi:

·      Leszek Zawadzki, zam. Czerniec, par. Kłoczew i Katarzyna Kaniuk, zam. Żulin, par. tutejszej – zapowiedź trzecia.

·      Rafał Rydzewski, zam. Tończa, par. tutejszej i Patrycja Gosk, zam. Ziomaki, par. Grębków – zapowiedź trzecia.

·      Rafał Sowa, zam. Węgrów, par. Węgrów i Joanna Czarnacka, zam. Kalinowiec, par. tutejsza – zapowiedź trzecia.

·      Kamil Kowalczyk, zam. Węgrów, par. Węgrów i Paulina Baranek, zam. Żulin, par. tutejsza – zapowiedź trzecia.

·      Szymon Kosiorek, zam. Popielów, par. Liw i Natalia Sowa, zam. Tończa, par. tutejsza – zapowiedź druga.

·      Mateusz Robert Ufnal, zam. Wólka Paplińska, par. tutejsza i Olga Ściechowska, zam. Węgrów, par. Węgrów – zapowiedź druga.

·      Karol Rostek, zam. Borzychy, par. tutejszej i Iza Zalewska, zam. Suchodół, par. Grębków – zapowiedź pierwsza.

9.    Dyrekcja oraz Rada Rodziców Zespołu Oświatowego w Grygrowie serdecznie zapraszają w niedzielę 16.06 na Piknik Rodzinny, który odbędzie się od godz. 11.00 na placu przy szkole.