Aktualności
DUSZOLOTNIA
Redaktor: xadam   
17.10.2015.

Przykładowa grafika

Fundacja Wenrgoowe przy współpracy ze Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza na wydarzenie "Duszolotnia", które odbędzie się 07/11/2015r. Intencją organizatorów jest zaproszenie ludzi młodych (i nie tylko:) do pogłębienia relacji z Bogiem. W harmonogramie zostały zawarte : warsztaty życia duchowego prowadzone przez Szkołę Nowej Ewangelizacji w Drohiczynie rozpoczną się o godz.11.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Program obejmuje również koncert, świadectwo, uwielbienie. Tym samym jest to również przygotowanie do przeżycia Światowych Dni Młodzieży w 2016r. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Św. pod przewodnictwem Bp. Tadeusza Pikusa w węgrowskiej bazylice o godz. 14.00,a także na występ Wyrwanych z Niewoli przeplatany świadectwami, koncert zespołu, świadectwo Andrzeja "Koguta" Sowy oraz uwielbienie. 

Czytaj całość
 
Różaniec
Redaktor: xadam   
29.09.2015.
Różaniec święty to modlitwa kontemplacyjna. Choć ma charakter maryjny, jest modlitwą o sercu chrystologicznym, jak napisał Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae. Przypomina i poddaje naszemu rozważaniu najważniejsze wydarzenia z życia Pana Jezusa i Jego Matki. Różaniec w kaplicy o godz. 16.00 w kościele o 17.30
"Jak paciorki różańca przesuwają się chwile,
Nasze smutki, radości i blaski.
A ty Bogu je zanieś, połączone w różaniec,
Święta Panno Maryjo, pełna łaski!"
Czytaj całość
 
Jan Paweł II - Patron Rodziny
Redaktor: xadam   
03.10.2015.

 Tegoroczne obchody Dnia Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny” zbiegają się z obradami Synodu Biskupów. „Dzień Papieski jawi się zatem jako wezwanie do refleksji nad rodziną oraz do wytrwałej modlitwy w jej intencji” – zachęcają biskupi. W niedzielę 4 października, w dniu inauguracji synodu w Rzymie, w kościołach w Polsce będzie czytany list Episkopatu zapowiadający obchody XV Dnia Papieskiego.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 60

designed by ueberkrass