Aktualności
Obchody 1050 lecia Chrztu Polski
Redaktor: xadam   
28.11.2015.
Przygotowania do jubileuszu Chrztu Polski są jednym z głównych wątków obecnie realizowanego programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce. Czteroletni program obowiązujący w latach 2013- 2017, nakierowany został na odnowienie tożsamości chrzcielnej Polaków. Celem kolejnego roku duszpasterskiego 2015/16, będzie odnowa życia w Chrystusie, które otrzymujemy na Chrzcie Świętym. Najważniejszymi priorytetami programu duszpasterskiego są: sakrament chrztu świętego, nowy Człowiek i duchowość chrzcielna. Hasłem roku duszpasterskiego jest "Nowe życie w Chrystusie". 
Przewodniczący Komisji Duszpasterstwa KEP abp Stanisław Gądecki podkreśla, że ważne jest, by wątki historyczne związane z rocznicą nie przesłoniły refleksji podstawowej. Najważniejsze jest bowiem odkrycie przez dzisiejszego chrześcijanina, czym jest dla niego chrzest i jak ten dar ma on nieść w przyszłość. 
 
Adwent
Redaktor: xadam   
28.11.2015.
Czytaj całość
 
DUSZOLOTNIA
Redaktor: xadam   
17.10.2015.

Przykładowa grafika

Fundacja Wenrgoowe przy współpracy ze Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza na wydarzenie "Duszolotnia", które odbędzie się 07/11/2015r. Intencją organizatorów jest zaproszenie ludzi młodych (i nie tylko:) do pogłębienia relacji z Bogiem. W harmonogramie zostały zawarte : warsztaty życia duchowego prowadzone przez Szkołę Nowej Ewangelizacji w Drohiczynie rozpoczną się o godz.11.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Program obejmuje również koncert, świadectwo, uwielbienie. Tym samym jest to również przygotowanie do przeżycia Światowych Dni Młodzieży w 2016r. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Św. pod przewodnictwem Bp. Tadeusza Pikusa w węgrowskiej bazylice o godz. 14.00,a także na występ Wyrwanych z Niewoli przeplatany świadectwami, koncert zespołu, świadectwo Andrzeja "Koguta" Sowy oraz uwielbienie. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 55

designed by ueberkrass