Aktualności
Podreczniki do religii Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
09.08.2019.

 

Podręczniki do religii obowiązujące w roku szkolnym 2019/2020 + zeszyty ćwiczeń 

Klasy I -III szkoły podstawowej I klasa. Podręcznik: Kl. I szkoły podstawowej. Żyjemy w Bożym świecie. Red. Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce. II klasa. Podręcznik: Kl. II szkoły podstawowej: Idziemy do Jezusa. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce. III klasa. Podręcznik: Kl. III szkoły podstawowej: Jezus jest z nami. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce. Klasy IV - VIII szkoły podstawowej IV klasa. Podręcznik: Kl. IV szkoły podstawowej. Miejsca pełne BOGActw. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek. Wydawnictwo Jedność. Kielce. V klasa. Podręcznik: Kl. V szkoły podstawowej. Spotkania uBOGAcające. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce. VI klasa. Podręcznik: Kl. VI szkoły podstawowej. Tajemnice BOGAtego życia. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce. VII klasa. Podręcznik: Kl. VII szkoły podstawowej. Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce. Według Programu ogólnopolskiego: nr AZ-3-01/13 z dnia 9 IV 2013: Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin. Autorzy programu: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek VIII klasa - Podręcznik: Kl. VIII szkoły podstawowej. Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce. Według Programu ogólnopolskiego: nr AZ-3-01/13 z dnia 9 IV 2013: Kim jestem jako człowiek, kim chcę być jako chrześcijanin.
 
następny artykuł »

designed by ueberkrass