Aktualności
ADWENT Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
14.11.2021.

 

 


 

 

 ADWENT - czas radosnego oczekiwania... - Aktualności - Publiczna Szkoła  Podstawowa im.Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli

 

 Zespół Pomocy Kościołowi na Wschodzie KEP (@KosciolWschod) / Twitter

 

 Na tropie "Martwej Drogi", czyli "Odkrywca" na północy Syberii - Wydarzenia  w INTERIA.PL

 

 

    Drodzy bracia i siostry, w niedzielę w Polsce obchodzony będzie „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. Dziękuję wszystkim, którzy od ponad dwudziestu lat, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski, wspierają Kościół w krajach Europy wschodniej i Azji modlitwą i ofiarami. Niech Pan wynagrodzi swoją łaską waszą hojną troskę o braci chrześcijan w potrzebie. Z serca wam błogosławię! - Papież - FRANCISZEK

 

 Pomoc niesiona od Bugu po Władywostok | Niedziela.pl

 Adwent

 

 
następny artykuł »

designed by ueberkrass