Aktualności
Pielgrzymka małżeństw Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: xadam   
17.07.2018.

W niedzielę 29 lipca 2018 roku, w Prostyńskiej Bazylice Mniejszej, odbędzie się dziewiąta już Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej.

Na to pielgrzymowanie do cudownego miejsca objawień św. Anny zaprasza Ksiądz Proboszcz Ryszard Zalewski wraz z Parafianami 

Program Pielgrzymki: 10.30 Modlitwa różańcowa o miłość i wierność małżeńską 11.00 Konferencja okolicznościowa: "Niepodległę serca małżonków podstawą wolności Ojczyzny" - wygloszona przez Prof. Andrzeja Mazana z UKSW 12.00 EUCHARYSTIA odpustowa pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa - Ordynariusza Drohiczyńskiego 13.30 Agapa pielgrzymów 15.00 Droga Krzyżowa z prośbą o dar potomstwa na prostyńskiej Kalwarii
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass