Aktualności
Wakacje z wartościami 2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.06.2018.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wypoczynek dzieci i młodzieży dofinansowany przez KRUS. 

Aby zapisać się na obóz należy wypełnioną kartę kwalifikacyjną wraz z zaświadczeniem jednego z rodziców, bądź prawnych opiekunów o pełnym ubezpieczeniu KRUS oraz zgodę o przetwarzaniu danych osobowych dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: BIURO KSM, ul. Kościelna 10, 17-312 Drohiczyn. Wszystkie dokumenty można pobrać ze strony internetowej. Szczegółowe informacje na temat terminów i zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej www.ksm-drohiczyn.pl, pod nr tel. 85 655 77 55 lub u miejscowych Duszpasterzy.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass