Aktualności
Wielki POST 2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: xadam   
12.02.2018.
Zachęcam przede wszystkim członków Kościoła, aby z zapałem podjęli drogę wielkopostną, czerpiąc wsparcie z jałmużny, postu i modlitwy – pisze w orędziu na Wielki Post Ojciec Święty Franciszek
"Gdy poświęcamy więcej czasu na modlitwę, pozwalamy naszemu sercu odkryć ukryte kłamstwa, którymi zwodzimy samych siebie, by ostatecznie szukać pociechy w Bogu. On jest naszym Ojcem i chce, abyśmy mieli życie" Papież Franciszek 
Wielki Post to czas pokuty, umartwienia i wynagrodzenia za popełnione grzechy. Pomocą w przeżywaniu Wielkiego Postu jest Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Rekolekcje, jak również dobre uczynki, postanowienia, umartwienia, wyrzeczenia i jałmużna wielkopostna.
Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: Droga Krzyżowa w kaplicy o 15.30 w kościele o 17.00. 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass