PODRĘCZNIKI DO NAUCZANIA RELIGII Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE DIECEZJI DROHICZYŃSKIEJ
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Wykaz:

Klasa 0. W świecie mojego Boga. Red. M. Piątek, Wydawnictwo Jedność, nr AZ-03-04/3-0 Klasa 0. Kocham dobrego Boga, red. E. Osewska, J. Stala, Wydawnictwo Jedność, nr AZ-03-04/3-1
I klasa. Podręcznik: Kl. I szkoły podstawowej. Żyjemy w Bożym świecie. Red. Ks.  K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
II klasa. Podręcznik: Kl. II szkoły podstawowej: Idziemy do Jezusa. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność.  Kielce.
III klasa. Podręcznik: Kl. III szkoły podstawowej: Jezus jest z nami. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność.  Kielce.
IV klasa. Podręcznik: Kl. IV szkoły podstawowej. Miejsca pełne BOGActw. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek. Wydawnictwo Jedność.  Kielce.
V klasa. Podręcznik: Kl. V szkoły podstawowej. Spotkania uBOGAcające. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność.  Kielce.
VI klasa. Podręcznik: Kl. VI szkoły podstawowej. Tajemnice BOGAtego życia. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VII klasa. Podręcznik: Kl. I gimnazjum. Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Autorzy: Ks.  K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność.  Kielce.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »