Aktualności
DUSZOLOTNIA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: xadam   
17.10.2015.

Przykładowa grafika

Fundacja Wenrgoowe przy współpracy ze Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza na wydarzenie "Duszolotnia", które odbędzie się 07/11/2015r. Intencją organizatorów jest zaproszenie ludzi młodych (i nie tylko:) do pogłębienia relacji z Bogiem. W harmonogramie zostały zawarte : warsztaty życia duchowego prowadzone przez Szkołę Nowej Ewangelizacji w Drohiczynie rozpoczną się o godz.11.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Program obejmuje również koncert, świadectwo, uwielbienie. Tym samym jest to również przygotowanie do przeżycia Światowych Dni Młodzieży w 2016r. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Św. pod przewodnictwem Bp. Tadeusza Pikusa w węgrowskiej bazylice o godz. 14.00,a także na występ Wyrwanych z Niewoli przeplatany świadectwami, koncert zespołu, świadectwo Andrzeja "Koguta" Sowy oraz uwielbienie. 

Warsztaty Poprowadzi je Szkoła Nowej Ewangelizacji w Drohiczynie. Rozpoczyna się o godz. 11.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Tematy warsztatów : 1. Mów po ludzku! - szkoła modlitwy 2. Przemytnik prawdy - jak ewangelizować w swoim środowisko 3. Ring wiary - bez scenariusz. Koncert, Świadectwo, Wyrwani z Niewoli, Uwielbienie. ZAPRASZAMY| WSZYSTKICH !!!!!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass