Aktualności arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.01.2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 stycznia 2019

II Niedziela zwykła

 

 

1.Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki – Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka - pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

3.W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

4.W dniach 22-27 stycznia w Panamie będą Światowe Dni Młodzieży z Ojcem św. Franciszkiem.

5.W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na koszty ogrzewania naszego kościoła.

6.Anna i Grzegorz Bereza z Wólki Paplińskiej zwracają się do wszystkich, którzy rozliczają się z podatku o przekazanie 1% na rzecz ich córki Weroniki, która jest chora na Dziecięce Porażenie Mózgowe i potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Jednocześnie dziękują tym wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% na ten cel. ( KRS: 0000037904 cel szczegółowy 1%: 11380 Bereza Weronika”. )

7.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską Rodzin naszej parafii. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za szczerą rozmowę, wszelkie uwagi dotyczące problemów naszych rodzin i parafii. „Bóg zapłać” za przysyłane samochody po księży i poczęstunek a także złożone ofiary. Ofiary złożone na potrzeby parafii pozwoliły na spłatę naszych zobowiązań za wykonany dach na plebanii i inne prace w 2018r. a na bieżące wydatki w tym roku pozostało 15.000 zł.

8. Zmarli: + Romana Wójcik – Majdan, + ks. prałat Wojciech Wasak – Bielsk Podlaski.

9.  Czcigodny Księże Proboszczu wraz z Ks. Wikariuszem, drodzy Bracia i Siostry!

Składam serdeczne Bóg zapłać za Niedzielę misyjną w parafii w Starejwsi, za wspólną modlitwę i złożone ofiary na misje na Syberii w wysokości 4200 zł.

Poprzez dobroć waszych serc i życzliwość okazujecie wielka pomoc kościołowi na Wschodzie, gdzie Chrystus wciąż jeszcze cierpi, jest niepoznany i często odrzucany. Mieszkając 7000 km od Bajkału, jesteście prawdziwymi misjonarzami i macie wielki udział w tym dziele misyjnym! 

Jeszcze raz składam Wam wszystkim serdeczne Bóg zapłać! Obiecuję odwzajemniać się pamięcią i modlitwą. I zapraszam nad Bajkał na kawę i herbatę!

Niech Pan Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża ma Was w swojej opiece!

ks. Adam Romaniuk

 

 
następny artykuł »

designed by ueberkrass