Aktualności arrow Ogłoszenia
11.04.2021.

11 kwietnia 2021 r.

Miłosierdzie Boże

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia – Rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia - Ofiary składane do puszek przed kościołem przeznaczone są na dzieła „Caritas” w naszej diecezji.

2. W dniu dzisiejszym ma swoje święto „Caritas”. Życzymy członkom Parafialnego Oddziału „Caritas” wszystkiego najlepszego dziękując za ich poświęcenie i troskę o najuboższych.

3.   Od kwietnia msze św. wieczorowe odprawiane są o godz. 18.00.

4.  W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XIII Tydzień Biblijny. W Narodowym Dniu czytania Pisma św. Episkopat zachęca w tym roku do przeczytania fragmentów Ewangelii wg. Św. Marka.

5.   Za tydzień spotkanie z młodzieżą przed Sakramentem Bierzmowania po mszy o 9.00.

6.   „Bóg zapłać” za ofiary na parafię: 50zł. z Borzych, 100zł. z Ludwinowa.

7. Zapowiedzi: Łukasz Kaniuk, kaw. z Żulina i Ewa Dzierzowska panna z Dąbrowy Górniczej par. Chrystusa Króla (II); Marcin Cichocki, kaw. z Huty Gruszczyno par. tut. i Natalia Nowak panna ze Stoczka par. Stoczek(I); Łukasz Gałecki, kaw. z Tończy par. tut i Natalia Wójcik panna z Ostrówka par. Ostrówek(I).

8. Trwa obowiązkowy Narodowy Spis Powszechny. Policja ostrzega przed naciągaczami i zwraca uwagę na ochronę danych osobowych.