Aktualności arrow Ogłoszenia
09.08.2020.

09 sierpnia 2020 r.

XIX niedziela zwykła

1.  Dzisiaj uroczysty chrzest dzieci o 12.00.

2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Pana Andrzeja Wronkę, który będzie mówił o różnego rodzaju zagrożeniach i uzależnieniach. Przed kościołem można nabyć pozycje książkowe i porozmawiać z Panem Andrzejem.

3.  Dzisiaj po mszy o 9.00 krótkie spotkanie z Radą Parafialną.

4. W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy mieszkańców Kalat i Grygrowa.

5. W piątek 14 sierpnia - Odpust św. O. Maksymiliana Kolbe w kaplicy w Hucie o godz. 12.00. Rycerstwo Niepokalanej o godz. 11.30 zaprasza na modlitwę Różańcową.

6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. – 100 rocznica „Cudu nad Wisłą”. Msze święte o 7.30, 9.00, 10.30(kaplica) i 18.00.

7. Przyszła niedziela 16 sierpnia br. będzie Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu – po tragicznym wybuchu w stolicy Libanu. Ofiary składane do puszek przed kościołem za tydzień będą naszym wsparciem solidarności dla cierpiących Libańczyków.

8.  Zapowiedzi: Mariusz Skórka, kaw. z Tończy i Angelika Skarżyńska, panna z Gałek parafia Kopcie(II); Paweł- Adrian Przybysz kaw. z Węgrowa par. O. Pio i Katarzyna Budko vel Cieślak panna z Tończy (II); Gabriel Skórka, kaw. z Zuzułki i Katarzyna Pstrzoch, panna z Józefowa par. św. Maksymiliana Kolbe(I).

9.   W tym roku Dożynki Parafialne przeżywać będziemy 6 września. Gospodarzami tegorocznych Dożynek będą mieszkańcy Gruszczyna.

10.Przypominamy wszystkim uczestniczącym we mszy św. w kościele o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką jeżeli nie zachowany jest przewidziany prawem dystans między osobami.

11.Prosimy o dobrowolne wpłaty na konto bankowe parafii:

PBS Węgrów:   75 9236 0008 0000 1690 2000 0010