Aktualności arrow Ogłoszenia
14.07.2019.

14 lipca 2019 r.

XV Niedziela Zwykła

1.   Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne.

2.   Dzisiaj na mszy o 13.00 uroczysty chrzest dzieci.

3.   We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

4. W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy mieszkańców Kalinowca.

5. W sobotę 20 lipca w Drohiczynie uroczysty Ingres nowego biskupa diecezji drohiczyńskiej Piotra Sawczuka.

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy brata Łukasza ze zgromadzenia Księży Marianów, który przed kościołem będzie zbierał ofiary do puszki na misje w Kamerunie.

7.   Zapowiedzi: Daniel-Marcin Kamiński kaw. z Woli Mystkowskiej i Katarzyna Rucińska panna z Tończy par. tut. (II); Grzegorz Polubiec, kaw. zam. Mokre par. Rossosz i Natalia-Adrianna Puścian, panna z Tończy par. tut. (II); Tomasz- Dominik Domański, kaw. z Węgrowa par. Bazylika i Natalia Kowalczyk panna z Kalinowca par. tut. (II); Marcin Murawski, kaw. z Kamionnej i Joanna Trojanowska panna z Paplina par. tut. (I); Piotr Gerej, kaw. ze Stoczka i Magdalena Ufnal, panna z Tończy par. tut. (I).

8.     Zmarli: + Jerzy Kasprzycki – Paplin.