Aktualności arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
28.05.2017.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 maja 2017

Wniebowstąpienie Pańskie

 

 

1.     Dzisiaj– Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - na mszy o 9.30 Uroczystość I Komunii św. Codziennie o godzinie 18.00 dzieci przezywać będą swój „Biały Tydzień”. Dziękuję Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie i dekorację kościoła i ofiarowany dar dla parafii w sumie 2000 zł.

2.     W środę święto Nawiedzenia N.M.P.

3.     W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy Róże Rodziców modlących się za dzieci.

4.     W czwartek Dzień dziecka – na adoracji i mszy o 17.30 modlić się będziemy w intencji wszystkich dzieci.

5.     W czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec- miesiąc Serca Pana Jezusa.

6.     W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo od Serca Pana Jezusa w kaplicy o 15.00 w kościele o 18.00. - w sobotę o 7.30.

7.     W sobotę o 18.00 Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem Relikwii. Karteczki z prośbami i dziękczynieniem składamy na ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy naszych Parafian i Gości.

8.     W piątek  Ks. Biskup w Sokołowie Podlaskim wyświęci nowych diakonów, a w sobotę w katedrze w Drohiczynie udzieli święceń kapłańskich. Pamiętajmy w modlitwie o nowo wyświeconych kapłanach naszej diecezji.

9.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. – I niedziela miesiąca. Po mszy o 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. W całej Polsce obchodzony jest Dzień Dziękczynienia – ofiary składane do puszek przed kościołem przeznaczone będą na budowę świątyni Opatrzności Bożej – wotum Narodu Polskiego.

10.           KSM zaprasza młodzież na Pola Lednickie – wyjazd 3.06 – szczegóły na plakacie.

11.            Rocznica I Komunii św. w naszej parafii będzie tradycyjnie w Uroczystość Bożego Ciała na mszy o 9.30.

12.           Zapowiedzi: Michał Piotr Trojan, kaw. zam. Huta Gruszczyno par. tut. i Monika Jednorowska, panna z Woli Korytnickiej par. Korytnica (I); Andrzej Bączek, kaw. z Janówek par. tut. i Ewa Broch panna zam. Stary Dybów par. Radzymin (I)

13.           Zmarli: + Stanisława Kałuska – Grygrów; + Helena Derychowska – Starawieś; + Józef Gago – Kałęczyn; + Alicja Rychlik – Węgrów.

 
następny artykuł »

designed by ueberkrass