Aktualności arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.01.2020.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 stycznia 2020 r.

II Niedziela zwykła

 

 

1.  Od soboty 18 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „ Życzliwymi bądźcie”.

2. Dzisiaj na mszy o 13.00 gościć będziemy z koncertem kolęd chór „Belcanto” z Węgrowa. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.

3.  We wtorek wspomnienie św. Agnieszki – Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka - pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

4.   W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

5.   Zakończyliśmy wizytę duszpasterską Rodzin naszej parafii. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za szczerą rozmowę, wszelkie uwagi dotyczące problemów naszych rodzin i parafii. „ Bóg zapłać” za przysyłane samochody po księży i poczęstunek a także złożone ofiary. Po uregulowaniu naszych zobowiązań w kasie parafialnej pozostało 18.000 na prace w 2020r.

6.  W tym roku o porządek na cmentarzu proszę, aby zadbali mieszkańcy Zuzułki i Kałęczyna.

7.  Anna i Grzegorz Bereza z Wólki Paplińskiej zwracają się do wszystkich, którzy rozliczają się z podatku o przekazanie 1% na rzecz ich córki Weroniki, która jest chora na Dziecięce Porażenie Mózgowe i potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Jednocześnie bardzo dziękują za przekazanie środków z 1% w ubiegłym roku. KRS: 0000037904 cel szczegółowy 1%:
11380 Bereza Weronika”.

8.     Przed kościołem nowy numer tygodnika „Niedziela” w cenie 6 zł.

9.   Zmarli: + Konrad Derychowski; + Lucyna Paderewska – Starawieś;                + Grzegorz Pieńkowski.

 

designed by ueberkrass