Aktualności arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.09.2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 września 2019 r.

XXIV Niedziela Zwykła

Dzień Środków Społecznego Przekazu

 

 

1.   Dzisiaj obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiary składane do puszek przed kościołem przeznaczone będą na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej, dzięki któremu informacje o naszej diecezji pojawiają się w prasie, radiu, internecie i telewizji. Relację z uroczystości w Hucie Gruszczyno z ubiegłej niedzieli można zobaczyć na stronie:www.drohiczynska.pl/aktualnosci/osiemdziesiata-rocznica-bitwy-pod-huta-gruszczyno/

2.  W środę 18 września - święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież w tym dniu na mszę św. o 18.00 a po niej na wspólne ognisko.

3. W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy Róże Rodziców modlących się za dzieci.

4.   W sobotę święto św. Mateusza Apostoła.

5.  Organizowana jest 21 września 2019r.(sobota) autokarowa pielgrzymka do Kodnia. Zapisy u Pani Ewy Krynickiej z Paplina (tel. 664961933).

6.   Zapowiedzi: Marcin Szymborski, kaw. z Ostrówka par. Ostrówek k.Klębowa i Sylwia Cierak panna z Paplina par. tut. (II); Tomasz Dybkowski i Angelika – Paulina Dybkowska zd. Badzioch związani cywilne zam. Osowiec (I); Piotr Paderewski,kaw z Liwa par. Liw i Ewelina Morawska panna ze Starejwsi (I).

 

 

 
następny artykuł »

designed by ueberkrass