Aktualności arrow Ogłoszenia
Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.06.2018.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 czerwca 2018

XI Niedziela zwykła

 

 

1.     Dzisiaj po mszy o 9.30 spotkanie z młodzieżą przed Sakramentem Bierzmowania.

2.   Dziękuję mieszkańcom Paplina za zrobienia porządków na cmentarzu. Jeszcze raz proszę, aby śmieci wrzucać do kontenera!

3.  W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek w Hucie o godz. 12.00 ; w Starejwsi w piątek o 9.00.

4. W piątek i sobotę w naszej parafii 40 – godzinne Nabożeństwo. Po Mszy o 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz.15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Suma odpustowa o godz. 13.00, którą odprawi ks. prałat Leszek Gardziński – dziekan węgrowski a kazanie wygłosi ks. Jacek Wentczuk – kapelan szpitala w Węgrowie.

6.  W czwartek 10 rocznica święceń kapłańskich ks. Adama.

7.  W sobotę – Dzień Ojca – pamiętajmy o nich w modlitwie.

8. Społeczność Szkoły Podstawowej w Starejwsi zwraca się z prośbą o finansowe wsparcie wykonania sztandaru szkoły w Starejwsi, która otrzyma imię „Bohaterów Września 1939r.” jako wyraz hołdu dla męstwa, bohaterstwa i patriotyzmu lotników, żołnierzy oraz zwykłych obywateli poległych w obronie Ojczyzny. Pomoc finansową należy kierować na konto Komitetu Rodzicielskiego szkoły : 71 9236 0008 0000 1443 2000 0010 z dopiskiem: „Na sztandar” – szczegóły na tablicy ogłoszeń.

9. W tym tygodniu została oczyszczona i zabezpieczona siatką figura św. Michała Archanioła na frontonie kościoła.

10.Zapowiedzi: Sebastian Grudziąż, kaw. z Gruszczyna i Patrycja-Katarzyna Markiewicz panna z Sochaczewa par. św. Józefa Robotnika(II); Maciej Ptak, kaw. z Ludwinowa i Olga Krasnodębska panna zam. Krasnodęby – Kasmy par. Konkatedra w Sokołowie Podlaskim (II).

11. „Bóg zapłać” za ofiary na prace parafialne: 600zł – mieszkańcy Osowca; 2.330zł – mieszkańcy Starejwsi; 2.810 – mieszkańcy Borzych;

12. Zmarli: + Roman Rostek – Starawieś.

 
następny artykuł »

designed by ueberkrass