Aktualności arrow Ogłoszenia

22 kwietnia 2018

IV Niedziela Wielkanocy

Niedziela Dobrego Pasterza

1.     Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawiciela WSD w Drohiczynie, który będzie się z nami modlił i zbierze ofiary na Seminarium.

2.     W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.

3.     W środę święto św. Marka Ewangelisty.

4.     „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w kwocie 3.326 zł. na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni w okresie zimowym.

5.     W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy Apostolat „Margaretka” i „Złota Róża”.

6.     Zapowiedzi: Adrian Śliwa, kaw. z Żulina par.tut. i Bernadeta Zdzieborska panna z Połazia par. Liw (II); Maciej Robert Rydzewski, kaw. z Legionowa i Wioleta Hanna Karczewska panna z Warszawy (II); Maciej Kowalski kaw. z Żeleźnik par. Miedzna i Katarzyna Sekular stanu wolnego par. tut.(II).

7.     „Bóg zapłać” za ofiary złożone na prace parafialne: 515zł – Mieszkańcy Grygrowa i Kalat.