Aktualności arrow Ogłoszenia
05.02.2023.

05 luty 2023 r.

V Niedziela zwykła

1.  Dzisiaj na mszy o 9.00 błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

2.  Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po mszy o 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

3.   Dzisiaj po mszy o 12.00 spotkanie przed I Komunią św. i poświecenie świec.

4. W sobotę - 11.02 - wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych zapraszamy na mszę św. o 9.00 podczas której modlić się będziemy w intencji chorych naszej parafii i udzielimy wszystkim chętnym Sakramentu Namaszczenia Chorych.

5.  W przyszłą niedzielę na mszy o 12.00 uroczysty chrzest dzieci. Spisanie aktów w sobotę po mszy wieczorowej.

6.  Dziękuję mieszkańcom Gruszczyna za rozebranie dekoracji świątecznej w kaplicy.

7.   Zgodnie z zaleceniem powizytacyjnym ks. Biskupa Drohiczyńskiego należy dokonać w naszej parafii wyborów do Rady Parafialnej. Dlatego proszę o zgłaszanie na kartkach do 1 marca 2023r., kandydatów na Radnych (imię i nazwisko oraz z jakiej wioski)  do puszki na ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy.

8. 12 lutego o 16.00 w Klasztorze w Węgrowie w Sali przy zakrystii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy narzeczonych i młodzież planującą Sakrament Małżeństwa.