Aktualności arrow Ogłoszenia

14 stycznia 2018 r.

II niedziela zwykła

Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

1.     Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską Rodzin naszej parafii zwaną „kolędą”. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za szczerą rozmowę, wszelkie uwagi dotyczące problemów naszych rodzin i parafii. „ Bóg zapłać” za przysyłane samochody po księży i poczęstunek a także złożone ofiary. Na prace parafialne w tym roku zebraliśmy  25.190 zł.

3.  Kto z różnych powodów nie mógł przyjąć kapłana po kolędzie a chciałby, aby kapłan pobłogosławił dom i rodzinę niech się zgłosi do zakrystii.

4.    18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5.   WSD w Drohiczynie zaprasza młodzież męską na rekolekcje w dniach 26-28 stycznia 2018 – szczegóły na plakacie i u ks. Wikariusza.

6.     „Bóg zapłać” za ofiary na prace parafialne: 100zł. - bezim. ze Starejwsi,

7.  Anna i Grzegorz Bereza z Wólki Paplińskiej zwracają się do wszystkich, którzy rozliczają się z podatku o przekazanie 1% na rzecz ich córki Weroniki, która jest chora na Dziecięce Porażenie Mózgowe i potrzebuje intensywnej rehabilitacji. KRS: 0000037904 cel szczegółowy 1%:
11380 Bereza Weronika”.

8.    Zapowiedzi: Michał Kowalczyk, kaw. z Zuzułki par. tut. i Karolina Gregorczyk panna z Kryp par. Liw (I).

7. Zmarli : + Feliksa Rowicka – Żulin.