Aktualności arrow Ogłoszenia
19.05.2019.

19 maja 2019 r.

V Niedziela wielkanocna

1.  Trwa miesiąc maj – miesiąc Matki Bożej. Wychwalajmy Maryję, śpiewem Litanii przy kapliczkach i krzyżach na wioskach. Nabożeństwo majowe w kaplicy o 16.30 a w kościele o 18.00.

2. W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy mieszkańców Ludwinowa i Osowca.

3.   W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. O godz. 17.00 spowiedź rodzin i dzieci przed I Komunią św.

4.  W sobotę 5 rocznica ingresu do katedry Drohiczyńskiej biskupa Tadeusza Pikusa – Dzień modlitw o świętość życia kapłanów.

5.  W przyszłą niedzielę na mszy o 9.30 - Uroczystość I Komunii św. Prosimy aby osoby przychodzące najczęściej na tę mszę św. wybrały inną godzinę uczestnictwa we mszy niedzielnej.

6. Za tydzień po mszy o 13.00 wolontariusze ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „ SPONiA - Węgrów”, które działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Węgrowie będą zbierali pieniądze do puszek przed kościołem na zakup sprzętu do rehabilitacji.

7.     „Bóg zapłać” za ofiary na prace parafialne: 1.000zł. – Rodzice dzieci  komunijnych.

8.  Zapowiedzi: Marcin-Andrzej Dragan, kaw. z Węgrowa par. Klasztor i Sylwia-Anna Piotrowska panna z Ludwinowa par. tut.(II); Artur Wrzosek, kaw. z Borzych par. tut. i Joanna Wiśniewska panna z Łochowa par. Łochów (II); Mateusz Staniszewski, kaw. z Paplina  par. tut. i Kamila Kozłowska panna zam. Żabokliki par. Czerwonka (I).

9.    Zmarli: + Justyn Oksiędzki – Majdan; + Eugeniusz Bardadyn – Grygrów.

10.Po tragicznej śmierci czterech mieszkańców gminy Liw, Wójt Bogusław Szymański podjął decyzję o wprowadzeniu na terenie gminy żałoby. Będzie ona obowiązywać od 19 do 22 maja.