Aktualności arrow Ogłoszenia
23.09.2018.

23 września 2018

XXV Niedziela zwykła

1.Dzisiaj po mszy o 13.00 spotkanie z młodzieżą przed Sakramentem Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

2.  W czwartek o 17.00 ostatnia w tym roku Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zapraszamy wszystkich Parafian.

3.   W piątek święto św. Wacława - męczennika.

4.   W piątek o 16.30 spowiedź przed Sakramentem Bierzmowania.

5. W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 10.00 ks. Biskup Tadeusz Pikus podczas uroczystej mszy św. udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.

6.  W przyszłą niedzielę Odpust św. Michała Archanioła. Suma o godz. 12.00, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Rafał Zbucki – dawny wikariusz w naszej parafii.

7.   W niedzielę 7 października po mszy o 9.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi kl. III przed I Komunią św. i poświęcenie różańców.

8. Zapowiedzi: Tomasz Grądzki, kaw. z Majdanu i Natalia Mikołajczuk panna zam. Łukowisko par. św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim(II);

9.   Zmarli: + Teodozja Borkowska – Zuzułka.