Aktualności
Rozpoczecie roku szkolnego i katechetycznego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: xadam   
02.09.2015.
Przykładowa grafika
1 września 2015 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msze Sw z tej okazji były sprawowane w kaplicy w Hucie Gruszczyno przez księdza Proboszcza i w naszym kościele parafialnym w Starejwsi. W Eucharystii, którą celebrował ks. Adam Banaszek, nowy wikariusz starowiejski, wzięły udział dzieci przedszkolne i szkolne wraz z rodzicami oraz nauczyciele i wychowawcy. 
Podczas kazania wypoczęte po wakacjach dzieci chętnie odpowiadały na pytania ks. Adama jak pomnażać talenty, które otrzymaliśmy od Boga.
Po zakończonym nabożeństwie wszyscy udali się do szkoły, w której zostali miło powitani przez Dyrekcje i Grono Pedagogiczne. Młodzieży i dzieciom uczącym się życzymy szalonych sukcesów naukowych :)                     
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass