Ogłoszenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.10.2011.
28 Niedziela zwykła.


1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest Dzień Papieski. Jak co roku są zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży.


2. W przyszłą niedzielę wypada 33 rocznica wyboru Ojca Św. Jana Pawła II. W naszej parafii uczcimy naszego Ojca Św. na Mszy św. o godz. 9.30. Po Mszy świętej dzieci zaprezentują program poetycki poświęcony Janowi Pawłowi II. Również za tydzień o godz. 18.00 w Borzychach przy obelisku oddamy hołd Ojcu Świętemu. Zapraszamy wszystkich na to modlitewne spotkanie zakończone Apelem Jasnogórskim.


3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Adorację prowadzą mieszkańcy Błotek


4. W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji Nauczycieli na Różańcu o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich Nauczycieli.


5. Zapraszamy kolejne wioski do prowadzenia Różańca;
- w kościele:
10.10 poniedziałek – Janówki

11.10 wtorek – Kalinowiec

12.10 środa – Kałęczyn

13.10 czwartek – Błotki

14.10 piątek – Maciejów

15.10 sobota – Paplin

 

- w kaplicy

10.10 poniedziałek – Gruszczyno

11.10 wtorek – Żulin

12.10 środa – Kalaty

13.10 czwartek – Huta  

14.10 piątek – dzieci i nauczyciele  

15.10 sobota – Grygrów

 

6. Dziękujemy bardzo Panom ze Starejwsi za wykonanie daszku nad studnią na cmentarzu. Bo zapłać mieszkańcom Borzych za pomoc w pomalowaniu obydwu zakrystii, zakupie i ułożeniu kwiatów. Na ręce Sołtysów i Radnych /Zuzułki, Grygrowa, Borzych, Wólki Papl., Ludwinowa, Tończy, Gruszczyna, Zabrudnia, Majdanu, Janówek, Huty Gruszczyno/ z całej parafii dziękujemy wszystkim Drogim Parafianom za zbiórkę darów na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego. W imieniu całej wspólnoty seminaryjnej raz jeszcze dziękujemy. Niech Bóg wszystkim stokrotnie wynagrodzi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

designed by ueberkrass