Aktualności arrow Intencje mszalne
Intencje
Redaktor: Administrator   
25.09.2022.

INTENCJE MSZALNE – 25.09.–02.10.2022

 

NIEDZIELA 25.09 – XXVI Niedziela zwykła – Odpust św. Michała Archanioła

         7.30 + Marcjana, Halinę z R. Berezów, Strąków i Nowotków

         9.00 + Hipolita, Ireneusza, Artura, Pawła Drużba i Rodziców obu stron

                    – of. Aleksandra Drużba

K > 10.30 + Zygmunta Szpakowskiego(3r.) i Rodziców obu stron

       12.00 Suma: Za Parafian i Gości

 

PONIEDZIAŁEK 26.09 – św. Kosmy i Damiana

       17.30 + Eugenię Skórka(30d.) – of. uczestników pogrzebu

       17.30 + Konrada Gajewskiego – of. KŻR z Tończy Nowej

       18.00 + Martę Kalata (ur.) – of. Rodzina

       18.00 + Martę Kalata (ur.) – of. dr. Ewa Konopa

 

WTOREK 27.09  – św. Wincentego a Paulo

       17.30 + Irenę, Romana, Magdalenę, Stefana Kowalczyk, Helenę i Stanisława Duch

       17.30 W intencji mieszkańców Grygrowa i Kalat

       18.00 + Sławomira Kocona – of. Witold z rodziną

       18.00 + Ryszarda, Andrzeja i Tomasza

 

ŚRODA 28.09 – św. Wacława

         7.30 + Sławomira Kocona – of. brat Tomasz z Rodziną

         7.30 + Michalinę(im.) i zm. z R. Borkowskich

       18.00 + Krystynę Lipka – of. R. Batorowicz

       18.00 + Krystynę Lipka(ur.) – of. dzieci z rodzinami

 

CZWARTEK 29.09 – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

         7.30 + Dorotę Czopek(6r.)

         7.30 + Stanisława Baranowskiego – of. koledzy z wojska

         7.50 + Urszulę Kopczyńską(2r.)

       18.00 Bierzmowanie

 

PIĄTEK 30.09 – św. Hieronima

K > 10.30 W intencji członków KŻR, Ruchów i Stowarzyszeń katolickich parafii

K > 10.30 W 100r. ur. Mariana Zawadzkiego – of. syn z synową

       18.00 + Hieronima Połaskiego(im.)

       18.00 + Zdzisławę(10r.), Henryka, Ireneusza, Wiesławę, Małgorzatę, Mieczysława,

                    Mariannę, Adelę z R. Piwko i Olejarz

 

SOBOTA 01.10 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – I sobota

K > 16.30 + Halinę(21r.), Jana, Anielę z R. Stysiów, Wikłów i Wieczorków

       18.00 + Sławomira Kocona, Helenę i Eugeniusza Gałązka

       18.00 + Henryka Kałuskiego - Gregorianka

 

NIEDZIELA 02.10 – XXVII Niedziela zwykła

         7.30 + Edwarda, Jadwigę Wrzosek, Annę i Władysława Kłos

         9.00 + R. Piotrowskich, Sawickich i Korzeniewskich

K > 10.30 + Stefanię, Tomasza, Kazimierę, Reginę Pecynów, Wiesława

                   i Henryka Piaszczyńskich

K > 10.30 + Henryka Kałuskiego – Gregorianka

       12.00 + Grzegorza(13r.) z R. Wojtyrów i Postków