Aktualności arrow Intencje mszalne
Intencje
Redaktor: Administrator   
16.07.2017.

INTENCJE MSZALNE –16.07.– 06.08.2017.

 

NIEDZIELA 16.07 – XV niedziela zwykła

         7.30 + Tadeusza Falińskiego(r.), Zofię i Kazimierza Barańskich

         9.30 + Bolesława(19r.), Edwarda, Zbigniewa Pisarek, Tomasza Supeł(18r.), Adama

                    i Genowefę Wojtyra

K > 11.30 Do M.B w intencji Bożeny i Marka w 35r. ślubu

       13.00 + Zofię Gołębiewską – of. dzieci

 

 Poniedziałek 17.07 –

       17.30 + Sławomira Jankowskiego – of. nauczyciele i pracownicy szkoły

       18.00 + Reginę, Zygmunta, Jerzego z R. Snopkiewiczów, Zdzisławy i Henryka Jarząbek

 

WTOREK 18.07 – św. Szymona z Lipnicy

       17.30 + Walentego, Mariannę, Franciszka, Weronikę, Janinę i Jana

       18.00 + Wacława Zamerskiego(8r.), Marię i Rodziców obu stron

 

ŚRODA 19.07 –

       18.00 + Wiktorię, Mariana, Andrzeja, Remigiusza, Ewę, Antoninę, dziadków z R. Dzięciołów

                    i Rostków – of. Wanda Tamoń

 

CZWARTEK 20.07 -  bł. Czesława

       17.00 Adoracja – Starawieś i Kalinowiec

       17.30 W intencji członków KŻR Starawieś

       18.00 + Tadeusza Gołębiewskiego, Genowefę, Zygmunta, Andrzeja i Józefa Górskich

 

PIĄTEK 21.07 –

       16.00 ślub

       18.00 + Jana, Mariannę, Walentego Skórków

 

SOBOTA 22.07 – św. Marii Magdaleny

       17.30 + Franciszka Borkowskiego i Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu imienin.

       18.00 Do M.B. w 40r. ślubu Ireny i Wiesława Wikieł.

 

NIEDZIELA 23.07 – XVI niedziela zwykła – Poświęcenie pojazdów

         7.30 + Mariannę, Tadeusza(r.), Jana, Stanisławę Adamską i Rodziców obu stron

         9.30 + Marcina Frączka

K > 11.30 Do M.B w intencji Rodziny

       13.00 + Anielę Sawicką, Józefa, braci Jerzego, Krzysztofa i Henryka Matusika

 

 Poniedziałek 24.07 – św. Kingi

       17.30 + Bogusław Morawski (7dz.)

       18.00 + Ludwika, Wiktorię Kłos - of. syn

 

WTOREK 25.07 – św. Jakuba

         7.30 + Krzysztofa(im.) – of. Anna Pisarek

         7.50 + Sabinę i Euzebiusza Turek i zm. z R. Gorczyców

 

ŚRODA 26.07 –

         7.30 + Annę Motylewicz(im.) – of. mąż

       17.30 O Boże blog, potrzebne łaski , dar wiary dla R. Porębskich 

       18.00 + Irenę Brzeskwiniewicz(3r.) – of. syn z Rodziną

 

CZWARTEK 27.07 - 

       17.00 Adoracja – Gruszczyno i Żulin

       17.30 + Natalię i Henryka Nowak

       18.00 + Lucjana, Adama, Genowefę Wojtyrów, Rozalię, Wincentego Sawickich

                    – of. Lucyna Wojtyra

 

PIĄTEK 28.07 –

         7.30 + Honoratę, Czesława, Stanisława Domian

       18.00 + Irenę Kocon(r.), Józefa – of. wnuczki

 

SOBOTA 29.07 – św. Marty

         7.30 + Michała Skórkę (ur.)

       17.30 O Boże bł. i potrzebne łaski w 80r. ur. Marty Rostek – of. dzieci

       18.00 + Martę Majchrowską(1r.) – of. mąż i dzieci

 

NIEDZIELA 30.07 – XVII niedziela zwykła

         7.30 + Genowefę Dzieciątko, Stanisława zm. z R. Dzieciątków i Kutów

         9.30 Do św. Jana Pawła II o Boże bł. dla Kamili w 18r. ur. – of. Rodzice

K > 11.30 + Jana i Matyldę z R. Bidzińskich

       13.00 + Turek Sabinę, Aleksandrę i Bolesława

 

 Poniedziałek 31.07 – św. Ignacego Loyoli

       17.30 + Zbigniewa Rudnika(30dz.) – of. uczestnicy pogrzebu

       18.00 + Genowefę i Romana Berezów zm. Rodz. obu stron – of. syn Janusz

 

WTOREK 01.08 –

       17.30 + Halinę, Antoniego, Henryka z R. Skórków, Teresę Bardadyn i zdrowie dla męża

       18.00 + Mirosławę Wojasińską(2r.) – of. mąż

 

ŚRODA 02.08 –

       17.30 + Agatę Zasłona (46r. ur.)

       18.00 + Andrzeja(15r.) i zm. z R. Roguskich

 

CZWARTEK 03.08 –

          7.30 + Bożenę Gołoś – of. Zbigniew z dziećmi

       17.00 Adoracja – Wólka Paplińska

       17.30 + Zygmunta Wikieł (30dz.) – of. uczestników pogrzebu

       18.00 + Wiktora Tulwina i Rodziców obu stron

 

PIĄTEK 04.08 – I piątek

         7.30 + Henrykę Góral i Tadeusza

K > 16.30 + Dariusza Sawickiego i Henryka

       18.00 + Henryka, Bronisława, Emilię, Michała, Helenę i Jana Fabisiak

 

SOBOTA 05.08 – I sobota – Nabożeństwo do św. Jana Pawła II

         7.30 + Łucję (51r.),Marcina, Henryka, Józefa, Halinę, Zenona, Franciszka z R. Borkowskich,

                   Kukwów i Gawrychów

       16.00 ślub

       17.30 O Boże bł. i potrzebne łaski w 45r. ślubu Elżbiety i Mirosława

       18.00 Do M.B. Nieustającej Pomocy w 60r. ur. Ryszarda – of. żona i dzieci

 

NIEDZIELA 06.08 – Przemienienie Pańskie

         7.30 + Mariannę(8r.), Zdzisława i Andrzeja Cudnych

         9.30 Do św. Jana Pawła II o Boże bł. dla Stanisławy Korzeniewskiej w 96r. ur.

K > 11.30 + Rodziców Henryka i Henrykę Drużba – of. dzieci

       13.00 + Władysławę, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Kazimierza i Marka

                    – of. Wojtyra Teresa

 

 
Intencje mszalne
Redaktor: Administrator   
06.09.2015.
 

designed by ueberkrass