Aktualności arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
17.09.2023.

Ogłoszenie duszpasterskie, 19.05.2024 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.   Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.

2.   Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą przed bierzmowaniem.

3.   Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, głównej patronki Diecezji Drohiczyńskiej.

4.   We czwartek (23.05.) Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5.   W piątek (24.05.) wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

6.   W sobotę (25.05.) w naszej diecezji dzień modlitw o świętość życia kapłanów.

7.   W sobotę po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie z uczniami kl. IV przed rocznicą I Komunii Św.

8.   W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

9.   W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 12.00 Uroczystość I Komunii Św.

10.        W przyszłą niedzielę (26.05.) to Dzień Matki.

11.        Poświęcenie pól:

·      Wtorek godz. 19.00 – Osowiec; godz. 19.00 – Ludwinów

·      Środa godz. 19.00 – Kałęczyn; godz. 19.00 – Tończa Janówki

·      Czwartek godz. 19.00 – Nowa Tończa, Tończa, Zabrudnie

12.        Bóg zapłać za odnowienie figury Św. Bernadety.

13.        Bóg zapłać za naprawienie nagłośnienia.

14.        Zapowiedzi:

·      Hubert Tarapata, zam. Węgrów, par. Św. Ojca Pio w Węgrowie   i Karina Szczęsna, zam. Paplin, par. tutejsza – zapowiedź trzecia.

·      Michał Płotczyk, zam. Ostrówek, par. Ostrówek i Ewelina Kozioł, zam. Wólka Paplińska , par. tutejszej – zapowiedź druga.

15.        W tym tygodniu zmarł: Adam Orlik.